Календар подій

В Pentry додано нову корисну функцію - календар подій. Перейти в календар можна за допомогою відповідного пункту у верхньому меню. Відтепер всі судові засідання, які були налаштовані на автоматичне відстеження також відображаються в календарі.

При появі нової події в меню також буде відображатися кількість нових подій, які заявилися в календарі з моменту його останнього перегляду. Стисла інформація про нові події відображається також в пункті Повідомлення (меню із зображенням листа).


Кожна подія відображається у відповідній комірці певної дати. Колір відображення події можна налаштувати під час додавання або редагування події. Судові засідання, які були додані автоматично системою моніторингу, за замовчування позначені оранжевим кольором. При наведенні на певну подію можна переглянути також стислу інформацію про вказану подію.

У випадку якщо на певну дату припадає більше 4 подій, то в комірці міститься посилання на події, які не помістилися.


Додавання подій

Для додавання нової події можна натиснути на кнопку Додати подію або зробити подвійний клік на комірці того дня, для якого необхідно додати подію.

Користувачі з правами адміністратора мають можливість створювати Корпоративні події, що будуть відображатися у календарі всіх користувачів вашої компанії. Після створення корпоративної події всі користувачі отримають також відповідне сповіщення.

Для зручності також додана можливість вибору кольору події, що дозволяє полегшити візуальне сприйняття більш важливих подій. Такі події можна виділити, приміром, червоним або зеленим кольором.


Після заповнення назви події, визначення дати та часу необхідно натиснути Додати для збереження події. Після цього нова подія з'явиться у відповідній комірці.


Редагування події

Для редагування події необхідно натиснути один раз на вказану подію, після чого з'явиться виринаюче вікно, в якому можна відредагувати необхідну інформацію.

Видалення події

Для видалення події необхідно натиснути один раз на конкретну подію та у виринаючому вікні натиснути на кнопку Видалити. Користувачі без адміністративних права можуть видалити лише особисту подію або видалити відображення для них корпоративної події. Адміністратори мают можливість видалити корпоративні події. Видалення адміністратором корпоративної події призведе до видалення відповідної події в усіх користувачів, яким така подія була додана.

Якщо натиснути на кнопку Видалити лише особисту подію, то, незважаючи на те, що подія корпоративна, така подія буде видалена лише для даного користувача. Усі інші користувачі і надалі бачитимуть вказану подію.

Переміщення події

Для полегшення роботи з календарем реалізована можливість переміщення подій. Для переміщення події необхідно, утримуючи натиснутим ліву клавішу миші, перемістити подію в комірку будь-якої іншої дати.

Після переміщення відбудеться оновлення дати початку та закінчення події. У випадку, якщо дата закінчення події передує даті, на яку переміщується подія, система автоматично пролонгує дату закінчення події.