Blog

Розміщення подій в календарі

Section: News & Updates
Спека не дозволяє нам охолонути у наших прагненнях зробити Pentry ще кращою. Тому пропонуємо маленьке оновлення, яке дозволить підлаштувати вигляд календаря в залежності від того, як вам зручніше відстежувати події.

Additional event calendar settings

Section: News & Updates
Сьогодні відбулися чергове оновлення в системі Pentry, що дозволили користувачам змінювати налаштування параметрів відображення календаря подій. Завдяки цим змінам, користувачі тепер можуть відображати повний текст заголовку події та її опису. Також зазнало змін меню налаштування календаря подій і тепер налаштування більш зручне та інтуїтивно зрозуміле.

Task preparation

Section: News & Updates
Кожен юрист та юридична компаніязавжди шукають способи покращити свою ефективність та оптимізуватибізнес-процеси. Відтепер, завдяки новій функціональності в системі Pentry можнастворювати завдання для працівників щодо надання певної послуги.

Service place

Section: News & Updates
Раді повідомити про ще одне нововведення в системі Pentry. Тепер у вас є можливість вказати місце надання послуги. Це корисна функція, яка дозволить фіксувати, в якому місці було надано послугу.

Додано можливість застосування фіксованої націнки до послуг

Section: News & Updates
Сьогодні ми раді оголосити про важливе оновлення в системі CRM Pentry! Ми додали новий функціонал, який дозволяє додавати фіксовану націнку в певній валюті до ваших продуктів та послуг.

Settings Etsy API

Section: Publications

Для використання Etsy API вам повинні бути відомі параметри Consumer key, Consumer secret, Access token та Access token secret. Якщо вам вже відомі ці параметри, то ви можете їх ввести і всі інструменти Etsy API відразу стануть для вас доступними.