Реєстрація та додавання нової компанії

Обліковий запис компанії створюється разом з реєстрацією в системі. Після натиснення на кнопку Реєстрація з'явиться діалогове вікно, в якому необхідно ввести базові відомості для створення вашого облікового запису.

Назва компанії, адвоката чи ФОП - повна або скорочена назва вашої компанії, прізвище, ім'я та по батькові адвоката, назва фізичної особи підприємця чи будь-яка інше найменування під яким надаються юридичні послуги;

ПІБ - прізвище, ім'я та по батькові власника або адміністратора облікового запису;

Логін - унікальне ім'я користувача системи (дозволено використовувати лише латинські літери);

Email - реальна електронна адреса користувача, яка може використовується для підтвердження реєстрації та зав'язку із користувачем;

Телефон - номер мобільного телефону із зазначенням коду країни та мобільного оператора. На вказаний номер буде надіслано смс-повідомлення з паролем для доступу в Pentry. Після першого заходу пароль можна змінити в розділі налаштування облікових записів користувачів.

При реєстрації також необхідно надати свою згоду з Умовами користування

Першочергові налаштування

1. Після заповнення всіх полів та натиснення на кнопку Реєстрація відбудеться перенаправлення на сторінку щойно створеної компанії. Перед початком використання необхідно здійснити першочергові налаштування:

  • обрати вид компанії (юридична особа чи адвокат);
  • ввести назву торгової марки, бренду чи іншої назви під якою надаються послуги (необхідно при генеруванні документів);
  • ввести офіційний код компанії в ЄДР, ідентифікаційний код, реєстровий номер, номер в судовому реєстрі тощо.

У вказані вкладці можна вказати дату створення вашої компанії або дату початку здійснення діяльності. При натисненні на чекбокс "додати компанію до каталогу юридичних компаній" необхідно буде додатково ввести стислий опис компанії (коротка історія створення, досягнення, філософія компанії тощо). Після цього компанія буде додана до каталогу адвокатів та юридичних фірм.

2. Для продовження налаштувань необхідно перейти у вкладку Налаштування та обрати основний тип валюти, який використовується при розрахунках з клієнтом. Обрана валюта буде використовуватися за замовчуванням при додаванні нового клієнта, проте в налаштуваннях кожного клієнта можна встановити індивідуальні налаштування валюти.

У вказаній вкладці можна визначити також:


  • країна - країна в якій здійснюється діяльність (країна основного офісу);
  • мова компанії - мова яка буде використовуватися за замовчуванням при додаванні нових користувачів та клієнтів. Мову можна індивідуально визначити для кожного користувача чи клієнта.
  • інструменти - активація різних юридичних програм та баз даних, які орієнтовані на певну країну;
  • ставка ПДВ - розмір ставки податку на додану вартість, що застосовується для вашої компанії (використовується при формуванні фінансових документів);
  • Альфа'імя - спеціальне ім'я, що буде зазначатися в усіх смс-повідомленнях, які ви надсилаєте за допомогою Pentry (доступно за окрему плату або при обрані тарифу Business чи Enterprise. Дозволяє покращити сприйняття вашої компанії клієнтами.

Для застосування змін необхідно натиснути кнопку Зберегти.