Geo-settings

У вкладці Локалізація можна налаштувати різноманітні геопараметри, які додадуть зручності вашим клієнтам при використанні сайту.

Країна

Ви можете обрати країну походження вашої компанії. Налаштування країни необхідне для правильного функціонування різноманітних додатків та сервісів. Окремі функції Pentry підлаштовуються в залежності від країни ведення бізнесу.

Часовий пояс

Ви можете встановити часовий пояс, який є найбільш зручним для вас, а тому часовий пояс не повинен обов'язкового співпадати з реальним часовим поясом визначеної країни. Досить часто часовий пояс клієнтів та компанії відрізняється, що дещо ускладнює комунікацію. 

Pentry попіклується, щоб усі події та сповіщення здійснювалися з урахуванням визначеного часового поясу.

Основна та додаткові мови

Основна мова є одночасно основною мовою відображення сайту компанії та інтерфейсу Pentry. При створенні будь-якого контенту (додавання продуктів, дописів, користувачів тощо) основний опис слід робити на тій мові, яка обрана в якості основної мови компанії.

Вказавши додаткові мови сайт компанії та контент в системі Pentry матиме багатомовну версію. Багатомовна версія сайту виглядатиме наступним чином: https://mycompany.com/en, https://mycompany.com/de тощо. А контент, який відображається користувачам буде відображатися на зручній для них мові.

Якщо ви налаштували додаткові мови, то при додаванні контенту з'являться додаткові поля, які відповідатимуть цим мовам.

Основна та додаткові валюти

Основна валюта використовується при опрацюванні транзакцій та в операціях пов'язаних з конвертацією валюти. Ви не обмежені у виборі кількості валют, які можуть бути доступні клієнтам. Previous page Plans & Subscriptions Next page Contacts