Documentations

Ласкаво просимо до багатофункціональної системи супроводження юридичного бізнесу Pentry. Цей посібник допоможе ознайомитися та здійснити налаштування системи відповідно до ваших потреб.

Перед початком

Створенню системи передували ґрунтовні дослідження основних проблем, з якими щоденно стикаються юристи під час надання юридичних послуг. Ми постійно розвиваємося та впроваджуємо нові функціональні можливості.

Для нас дуже важливо бути впевненим в тому, що функціональні можливості Pentry повною мірою відповідають потребам користувачів, а тому перед вивченням документації рекомендуємо ознайомитися із основними можливостями системи.

Вимоги

Для використання Pentry не потрібно спеціального програмного забезпечення чи супер потужного комп'ютера. Pentry є онлайн системою, яка не вимагає встановлення будь-якого програмного забезпечення. Всі ресурсо витратні операції виконуються нашими серверами.

Для використання системи Pentry необхідні лише:

  • наявність встановленого браузера (Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Edge, Opera тощо), та;
  • інтернет з'єднання.

Переконайтесь, що у вашому браузері не вимкнено обробку JavaScript та підтримку файлів cookie. Вказані технології необхідні для справної роботи системи і, зазвичай, вони увімкнені за замовчуванням у вашому браузері. Якщо ви зараз бачите цей текст, то все гаразд. Детальну інформацію про обробку файлів Cookie можна отримати ознайомившись з нашими Умовами конфіденційності.

Отримати допомогу

Якщо вам потрібна додаткова підтримка, зверніться до нашої служби підтримки.